Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

PRZEDSZKOLAKI NA PASOWANIU

21 października grupy „0” miały przyjemność uczestniczyć w bardzo ważnym wydarzeniu, jakim jest „Pasowanie na ucznia klasy I”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały występ swoich starszych o rok kolegów. Zerówkowicze mając jeszcze w pamięci wspólne zabawy i psoty, przygotowały dla kolegów z przedszkolnej ławy kilka piosenek, wierszyków oraz owocowe upominki. Po występach straszaki wróciły do przedszkola i z wielkim przejęciem opowiadały maluchom, że za rok to one staną przed całą szkołą, a Pan Dyrektor kładąc im wielki ołówek na ramienia włączy ich do grona uczniów szkoły podstawowej.
Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia w szkole, zapału do nauki, wiary we własne możliwości i wielu sukcesów.

Relacja 2014-10-25, 23:57 | autor: Ewelina Siedlecka